No results found.

Ново поражение за Сливен 2000

IMG_6730

Отборът на Карнобат победи с убедителното 4:1 отбора на Сливен, в двубой от 4-ти кръг на Югоизточната В група. Момчетата Иван Божидаров спечелиха с разлика, но за сметка на това не направиха най-силния си мач.

В 16-та минута Яни Николов откри резултата, като наказа неразбирателство в отбраната на гостите. След него Ивелин Янев удвои преднината на карнобатлии след силен удар от около 25 метра в 23-та минута. Гостите от Сливен съумяха да намалят резултата за 2:1 в 36-та минута, когато Стоян Митев вкара при първата по-сериозна опасност пред вратата на Даниел Желев. В 71-та минута Трендафил Момчилов с глава вкара за 3:1, а Стойко Колев оформи крайното 4:1 в 88-та минута.

В друг мач от групата Загорец постигна победа с 2:0 над Розова долина и продължава без загуба от началото на сезона.