No results found.

Загорец продължава да мачка

zagorec

Отборът на Загорец продължи доброто си представяне в Югоизточната В група. Този път воденият от Мирослав Миндев тим надделя с категоричното 5:0 при домакинството си на Миньор Раднево.

Много силен двубой за победителите изигра Хюсеин Филипов. Именно той успя да открие резултата две минути преди почивката, а малко след подновяването на играта отново юношата на Сливен бе в прегръдките на своите съотборници, удвоявайки преднината на Загорец.

Домакините продължиха доминацията си и в 65- ата минута Денислав Атанасов направи резултата класически. Само четири минути по- късно Николай Чахов вкара четвърти гол във вратата на Миньор, а крайното 5:0 оформи Георги Георгиев в 73- ата минута.

В друга среща от кръга пък Сливен отстъпи с 1:2 на Асеновец. „Воеводите“ губиха с 2:0 и силите на младите момчета, водени от Милен Стоянов стигнаха само за почетното попадение.